שירותי המשרד

משרדנו מטפל בבעלי עסקים, מורשים ופטורים, שותפויות וחברות בע"מ. משרדנו נותן טיפול מלא ושוטף אל מול רשויות המס.

icon

פתיחת תיק ברשויות המס

מעוניינים לפתוח עסק, אך לא בטוחים מהי הדרך הכי נכונה עבורכם? אני מזמין אתכם לפגישת/שיחת ייעוץ איתי ונבין איזה עסק הכי מתאים לכם. יודעים כבר מה הכיוון? אתם יכולים לפתוח תיק כאן (לינק לדף נחיתה לפתיחת תיק)

icon

הנהלת חשבונות לעצמאים וחברות בע"מ

עוסק מורשה, לרוב מלבד כמה יוצאים מן הכלל, חייב לנהל הנהלת חשבונות חד צידית. חברה בע"מ חייבת לנהל הנהלת חשבונות כפולה. משרדנו נותן מענה מלא בכל הקשור להנהלת חשבונות, בהתאם לחוקי ניהול ספרים.

icon

הכנת דו"חות שנתיים למס הכנסה

הדו"ח השנתי הוא דו"ח המוגש למס הכנסה אחת לשנה. בדו"ח זה אנו מדווחים למס כהנסה בגין כל ההכנסות שלנו, מכל מקורות ההכנסה השונים ולא רק מהעסק. הידעתם? כרבע מהדו"ח מוקדש למען הטבות שונות במס. האם דרשתם את כל ההטבות המגיעות לכם? משרדנו מטפל בהכנת דו"חות שנתיים לבעלי עסקים וחברות בע"מ.

הכנת הצהרות הון

הצהרת הון הוא דו"ח המוגש למס הכנסה אחת למספר שנים. בהצהרת הון אנו מדווחים על כל הנכסים וההתחייבויות שלנו הן בפן העסקי והן בפן האישי. הסתבכתם עם הכנת הצהרת הון? מוזמנים ליצור קשר. רוצים ללמוד איך להכין הצהרת הון? תוכלו לרכוש קורס דיגיטלי כאן

הכנת משכורות למעסיקים

מעסיקים עובדים? האם אתם מודעים לזכויות שלכם? לזכויות של העובדים? הכנת משכורות צריכה להיעשות בהתאם לדיני עבודה על מנת למנוע תביעות עתידיות של עובדים. משרדנו מספק שירות הכנת משכורות למעסיקים, בהתאם לדיני עבודה.

icon

החזרי מס לשכירים

שכיר? חושב שמגיע לך החזרי מס? ישנם מספר קריטריונים לבדוק אם מגיע לך החזר מס. ניתן לקרוא עוד על הנושא כאן

Open chat
דילוג לתוכן